İptal, İade ve Değişim

İade İşlemleri
Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı bozulmamış,kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren 20 gün içinde iade edebilirsiniz.

İade için ürünü fatura üzerindeki adrese veya internet sitemizde belirtilen adresimize, kutu içerisine faturanın bir nüshasını ve yapılacak olan işlemin detaylarını belirten bir not yazıp iletmeniz yeterli olacaktır.Hatalı veya ayıplı ürün dışındaki gönderimlerde kargo ücreti müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır.

İade tutarı kredi kartı ile ödeme yapmışsanız kredi kartınıza, havale ile ödeme yapmışsanız, tutar hesabınıza iade edilecektir.

İade nedeni belirtmek zorunlu değildir, hizmet kalitemizi ölçümleyebilmek adına iade nedenini belirtmeniz bizler için önemlidir.

Ürün Değişimi
Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. Değişim talebi süresi 30 gündür.

Ürün değişimi için alınan ürünün hiç kullanılmamış olması gerekmektedir.

Değişim için ürünü fatura üzerindeki adrese veya internet sitemizde belirtilen adresimize, değişim talebinizi belirten bir not yazarak iletmeniz yeterli olacaktır.Hatalı veya ayıplı ürün dışındaki gönderimlerde kargo ücreti müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır.

Yeni istemiş olduğunuz ürün eski almış olduğunuz üründen daha yüksek fiyatta ise; göndermiş olduğunuz ürün bizlere ulaştığında arkadaşlarımız sizleri arayarak fiyat farkı ödemesi için sizleri yönlendiriyor olacaktır. Yeni istemiş olduğunuz ürün daha düşük fiyatta ise iadesi kartınıza veya hesabınıza yapılacaktır.

Hatalı veya ayıplı ürün dışındaki gönderimlerde kargo ücreti müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır.

Son Yazılar

Devamını Oku

Sosyal Hizmet Alanı İhmal mi Ediliyor?

İsmet Galip Yolcuoğlu' nun Ülke TV de katıldığı "Sosyal Hizmet Alanı İhmal mi Ediliyor?" konulu TV p...
Devamını Oku

“Umuda Tutunan Çocuklar…”

19 Mayıs 2003 Tarihli “Sabah” Gazetesinin Günaydın Ekinde Yayınlanan Yazı

...
Devamını Oku

Türkiye’de Sosyal Refah Devletine Geçiş Süreci Kitabı Çıktı

Ülkemizde, 1960’lı yıllarda estirilen “sosyal devlet” rüzgarlarına karşın, daha sonraki döne...